Upozornění

Soutěžte s P&J Music o vstupenky na koncert AVISHAI COHEN TRIO.

Nevíte, co si přát k Vánocům? Přinášíme 5 tipů na dárky pro cestovatele

21. prosinec 2020, 19:33
Nevíte, co si přát k Vánocům? Přinášíme 5 tipů na dárky pro cestovatele

Vybírat dárky pro ostatní je těžké. Ale co dárky pro vás? To bývá ještě těžší. Nutí vás rodina a přátelé ať už jim konečně řeknete, co chcete? Máme pro vás 5 tipů, které ocení každý turista, outdoorový nadšenec nebo cestovatel. Samozřejmě se můžete nechat inspirovat a koupit něco i pro vaše kamarády.

Chuťovky do kapsy a batohu

Pokud jdete na výlet, oceníte cestovní delikatesy. Na kratší procházky se hodí balíček oříšků a na delší (několikadenní) výlety přibalte francouzskou paštiku, terinu nebo nakládanou zeleninu. Díky skleněnému obalu se snadno převážejí v autě, aniž by vytekly. Pokud vyrážíte na dovolenou do apartmánu, přibalte těstoviny, rýži a chleba. Nejen, že si připravíte rychlé jídlo, ale hlavně opravdu dobré. Zapomeňte na špagety s kečupem a udělejte si to pravé pohoštění.

Chladné ráno bez plecháčku? To ne!

Máte z výletu hromady fotek? Milujete personalizované dárky? Nechte si vytvořit fotohrnek s vaší oblíbenou fotkou. Na výběr jsou 3 různé materiály: skleněný, keramický nebo plechový. Keramické se vyrábí ve 4 provedeních – klasický malý/velký a latte malý/velký. Na cesty je skvělý plecháček, který se dá ohřívat nad otevřeným ohněm. Voda na čaj se ohřeje během chvilku, což ráno oceníte. Na hrnek se dá natisknout fotka, nápis nebo jakýkoliv jiný design.

Bez batohu ani ránu

Nemáte kvalitní batoh, do kterého se vám vejdou všechny potřebné věci jako je jídlo, karimatka, peněženka, fotoaparát nebo sportovní potřeby? Přejte si nový. Odolný outdoorový batoh oceníte při jakékoliv cestě do přírody, na hory nebo dovolenou. Pamatujte na to, že se vám investice do batohu 100% vyplatí. Batoh z dobrého materiálu vydrží i ne příliš šetrnou manipulaci. Vybírat můžete podle velikosti, materiálu nebo typu použití (turistický, skialpinistický, cyklistický, městský, …).

getfound_batoh

Když relaxovat, tak jedině v chatě na Šumavě

Milujete českou přírodu, které se žádná jiná nevyrovná? Toužíte po klidu v krásném prostředí? Napište Ježíškovi o pronájem chaty na Šumavě a předhůří. Chaty na Šumavě mají úžasnou domáckou atmosféru, kterou jinde nezažijete. Proč zrovna Šumava? Je to poklad České republiky. Najdete ji na hranicích s Německem a Rakouskem. Od roku 1991 je národním parkem. Proč se ubytovat v chatě? Máte naprosté soukromí, a navíc můžete přijet bez problémů s dětmi (někdy i psem).

Outdoorová a taktická výbava

Pokud jezdíte na střelnici nebo do přírody, nechte se vybavit. Vhodnou volbou je např. nůž, odolný kufr, optika nebo svítilna. Záleží pouze na vašich preferencích a potřebách. Správný muž se bez kvalitního vybavení rozhodně neobejde. Investice je trochu vyšší, ale věřte, že toho nikdy nebudete litovat. Speciální odolné materiály vydrží desítky let používání.

 getfound_pouzdro-wallet-sedy