Nejen vánoční cestování s Leo Express

23. září 2021, 11:21

Využijte možnost zakoupit si výhodné jízdenky na Vánoce a rok 2022, kterou nabízí Leo Express jako první vlakový dopravce!

Již nyní si můžete výhodně zakoupit jízdenky na Vánoce, Nový rok a další měsíce až do jara 2022. Zakupte si jízdenky s předstihem, protože čím dříve nakoupíte, tím levněji pojedete. Pokud se vaše plány změní, u Leo Express je možné jízdenky kdykoliv stornovat bez poplatku.

Koupit jízdenku na Vánoce

leo01

Vyberte si z mnoha populárních destinací, který vlakový dopravce Leo Express nabízí. Vydejte se například do předvánoční Prahy nebo navštivte krásné vánoční trhy v Olomouci a Ostravě. Moderní a pohodlné vlaky Leo Express vás bezpečně dovezou do vámi vybrané destinace a na palubě se o vás postará ochotný personál. Během cesty si také můžete vybrat občerstvení z široké nabídky, kterou Leo Express nabízí – od svačiny přes hlavní jídlo až po dezert a teplé nápoje.

leo02

Staňte se členem věrnostního programu Smile Club a čerpejte jeho výhody. Registrace je jednoduchá a zabere vám pouze pár minut. Už od začátku vás Leo Express odmění cashbackem po každé jízdě a na palubě dostanete lahev vody zdarma.

leo03

Foto: © Leo Express