Indy a Wich oslavní ve středu v Lucerně 20 let

17. prosinec 2019, 10:45
Indy a Wich oslavní ve středu v Lucerně 20 let

Před dvaceti lety odehrála tahle legendární sestava svůj první koncert na strahovské Sedmičce, tehdy ještě pod názvem Indy MC & DJ Wich.

 Dvacáté výročí  si kapela připomene ve středu 18. prosince v Lucerna Music Baru ve svém „retro“ koncertu, kde odehraje velkou řádku věcí ať už z legendárních alb My3 a Hádej kdo, nebo sólo desek obou rapperů. Vstupenky jsou v předprodeji za 290 Kč (+ poplatky) na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků), na GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. V prodeji je také balíček vstupenka + album DJ Wich Jako ryba ve vodě za 490 Kč (+ poplatky). Vstupenky na místě budou za 350 Kč.

Společně s Indym, Wichem a LA4 se v Lucerna Music Baru představí dvě velké osobnosti česko-slovenského hiphopu. Na kruhovém pódiu nemůže chybět Orion, který v začátcích kapele hodně pomohl. Uslyšíte tak staré legendární věci jako Cesta štrýtu, Hlasuju proti a další společné skladby. Slovenskou scénu bude reprezentovat Zverina. Indy a Wich se nechali slyšet, že v roce 2020 bude pražských koncertů pomálu, tak si nenechte jejich speciální výroční show se speciálními hosty ujít.