Havel se vrací jako mstitel v novém klipu Vanessy

18. listopad 2020, 22:28
Havel se vrací jako mstitel v novém klipu Vanessy

Legendární elektronická „Vanessa“ připravila nové výpravné video k songu „Špína Evropy“. Song vyšel na poslední desce „Ghost Army, které Vanessa vydala v roce 2019 na Řezníkově labelu ZNK.

Děj se odehrává v paralelním vesmíru, kde krvežíznivé monstrum decimuje obyvatelé jedné nejmenované planety. Jejich naděje se upínají ke starému proroctví o spasiteli, který přijde z hvězd.

Vanessa klip natočila za podpory svých příznivců, kteří projekt podpořili na Startovači. Jedná se o nejdražší a nejfilmovější videoklip Vanessy, jde vlastně vlastně spíš o 4 minutový scifi film nez o typický videoklip. V hlavní roli Jan Slovák, Jaroslav Stuchlý a přátelé kapely. Digitální efekty vznikly ve studiu Tricks a ve studiu Paranormal, kde byla pouzita technologie od teamu Secret weapons s nazvem Ebsynth.

Klip natočil nový dvorní režisér Vanessy Radim Krumpolc, který už vytvořil pro Vanessu kontroverzní pozvánku na jejich koncert ve Stromovce.

Vanessu můžete naživo vidět v pražském klubu „Futurum“ 6. března, 12 března v Brně v klubu „Kabinet Můz“, 19. března v Ostravě v klubu“ „Garage“ a 20. března ve Svitavách.

VANESSA - Špína Evropy

www.facebook.com/vanessa.ebm