Do Litoměřic za Rodinným stříbrem Ústeckého kraje, na Zahradu Čech

26. srpen 2020, 22:25
Do Litoměřic za Rodinným stříbrem Ústeckého kraje, na Zahradu Čech

Důvodů, proč navštívit Litoměřice, je mnoho. Jedním z nich je návštěva tradiční podzimní výstavy Zahrada Čech. Letošní ročník je v pořadí již 44. a uskuteční se ve dnech 11. až 19. září.

Areál výstaviště bude pro návštěvníky přístupný denně od 9 do 17 hodin. Výstava se koná pod záštitou prezidenta České republiky, předsedy vlády České republiky, ministra zemědělství a ministryně pro místní rozvoj. Zároveň je i v letošním roce hrdým partnerem projektu Rodinné stříbro Ústeckého kraje. Návštěvníci se mohou těšit na zahradnický sortiment, mezi kterým nebudou chybět venkovní i pokojové rostliny, trvalky, stromky, keře, cibuloviny, sadba, osiva, český česnek či sazenice jahod. V nabídce bude také kvalitní kované nářadí či zahradnická technika. Sortiment doplní vše potřebné okolo domu, chalupy či zahrady.

Motto výstavních expozic se v letošním roce ponese v duchu oslav 20 let Ústeckého kraje. Expozice plné zeleniny, ovoce i květin tak budou doplněny o narozeninový dort obřích rozměrů či knihu přání v nadměrné velikosti. Do té budou moci návštěvníci zapsat své přání oslavenci. Výstavu bude doprovázet bohatý a zajímavý kulturní program. Vstupenky lze zakoupit online nebo osobně v informačním centru na Mírovém náměstí v Litoměřicích, za zvýhodněnou cenu do 10.9.2020.

www.zahradacech.cz