Chippendales se vrací do Prahy se Sexy Forever Tour

8. listopad 2013, 15:20
Chippendales se vrací do Prahy se Sexy Forever Tour

Nejslavnější pánská taneční revue Chippendales, která v příštím roce oslaví 35.narozeniny, se po roční pauze vrátí do Prahy. V rámci Sexy Forever Tour vystoupí soubor s novým programem 12.října 2014 v Divadle Hybernia.

Chippendales jsou pravidelně vyhlašováni nejlepší pánskou revue na světě a rok co rok jim Las Vegas Review Journal uděluje "Best of Las Vegas Award". Příběh jejich zakladatele Steva Banerjee, který se už dočkal nejednoho filmového zpracování, stále láká filmaře po celém světě. Tanečníci s charakteristickým motýlkem kolem krku jsou častými hosty nejslavnějších amerických televizních pořadů -  show Oprah Winfrey nebo Ellen DeGeneres nevyjímaje.

Polovina dnes čtyřiadvacetičlenného teamu vystupuje šest dní v týdnu na jejich stálé scéně v Las Vegas, druhá polovina přiváží revue k jejich fanynkám po celé Americe, Evropě, Africe i Asii. Ročně tak jejich představení shlédne na 2 milióny divaček. V čem tkví úspěch Chippendales? Jejich představení jsou kombinací broadwayské show, koncertu a revue ve stylu Las Vegas. Hlavní roli hrají vyrýsované postavy tanečníků, na kterých se odrážejí tisíce hodin strávených v posilovnách, propracovaná choreografie opírající se o světoznámé hudební hity a kostýmy, které provokují ženské sexuální fantazie.

"Tanečníci jsou typově natolik odlišní, že si tu svého favorita najde každá žena od 18 do 80 let." dodává přední tanečník souboru Kevin Cornell. A návštěvnice představení Chippendales jeho slova potvrzují. Kdo by v publiku očekával pouze nespoutané single třicátnice či party kamarádek, které na toto představení přišly oslavit narozeniny nebo rozlučku se svobodou, mýlil by se. Vystoupení Chippendales si nenechávají ujít ani starší dámy, které v energickém povzbuzování tanečníků nezůstávají za mladšími kolegyněmi pozadu. Ať už si jen chtějí užít nevázanou zábavu či alespoň na chvíli uniknout před každodenními starostmi, tato pánská revue jim obojí garantuje.

"Chippendales jsou bez nadsázky tím nejlepším, co zábavní průmysl ženám nabízí. Neustále na naší show pracujeme, aby šla s dobou a držela krok se současnou pop kulturou" vyvětluje popularitu Chippendales Cornell. A jeho kolega David Abrams k tomu dodává: "Navíc jsme byli první a kdokoliv další už bude jen naší imitací. Originál je vždy jen jeden a v tomto případě jsou to Chippendales."

Věděli jste, že za jediný rok?

a) jejich vystoupení shlédne přes dva milióny divaček
b) vystoupí ve více než 200 městech ve Spojených státech, ve Střední a Jižní Americe, v Evropě, v Jižní Africe a v Asii
c) 24členný soubor stráví souhrnně 59 725 hodin v posilovně
d) na sebe Chippendales „obléknou“ 1602 límečků a 4223 manžet
e) během vystoupení na sobě roztrhají 12 243 vest a triček
f) na vystoupení nalétají či ujedou 192 000 mílí
g) jejich kalendářů, které fotí od roku 1981, se za jediný rok prodá přes 10 milionů kopií
h) soubor tvoří studenti medicíny, univerzitní profesoři, realitní makléři, web designéři, fotografové, vojáci, zpěváci, tanečníci, kickboxeři, konstrukční dělníci, DJové aj.

Pražské vystoupení pořádá NuCoast.
Vstupenky jsou exkluzivně k zakoupení v síti Eventim.
Více info: www.chippendales.com

Foto: Chippendales Inc.