Cavalier vydává EP Sheep

9. květen 2019, 11:21
Cavalier vydává EP Sheep

Rapper Cavalier se proslavil tracky jako Těžký váhy, Nemůžu si dovolit nebo Žijuproto. Teď vydává nové EP o sedmi písních, které kompletně opět produkoval jeho bratr Jan Sokolowski.

S mixem songů pomohl Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studia.

Cavalier, vlastním jménem Jakub Sokolowski, se ještě před pár lety věnoval hlavně motivačním songům a zvedání těžkých vah. Mezi jeho nejúspěšnější skladbu patří právě song pojmenovaný Těžký váhy, na kterém se podílel i Benem Cristovao, jeho klip má aktuálně na YouTube přes úctyhodných 25 milionů views. Po albu Jeden z davu, které vyšlo v roce 2019, teď přichází Cavalier s novým EP, které, stejně jako jeho předchozí songy, opět kompletně produkoval jeho bratr Jan. “S bráchou nám naše spolupráce pořád vyhovuje. Přijde mi, že to je dokonce ještě lepší. Není to jenom o práci na textu a hudbě, ale dělíme mezi sebe i spoustu práce co se týče fungování a je to lepší nebýt na všechno sám,” cení si spolupráci Cavalier. S mixem a masteringem alba pomáhal Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studio: “Spolupracujeme s ním už dlouho a vždycky se dobereme ke zvuku, který pro daný song chceme,“ vysvětluje Cavalier. Tématicky se songy přesunuly víc do osobní roviny a věcí, které Cavaliera aktuálně ovlivňují: “Posilování, ke kterému patří zrovna Těžké váhy, pro nás nebyla nikdy priorita. Soustředíme se hlavně na hudbu. Pořád ale žijeme aktivně, sport nás pořád baví,” dodává Cavalier. Společně s novým EP vychází i klip k songu Hra. 
 
Nové EP vychází pouze digitálně na všech streamovacích službách. K tomu jde již za pár dní do prodeje originální merchandise, se kterým dostanou fanoušci unikátní kód ke stažení EP v mp3.