BRuNO family park se těší na všechny děti a rodiče

12. květen 2021, 21:55
BRuNO family park se těší na všechny děti a rodiče

Léto je za dveřmi a s ním možnost poznat krásy Česka. Pokud při cestování po naší vlasti zavítáte s rodinou do Brna, doporučujeme navštívit BRuNO family park. Jedná se o největší zábavní park tohoto typu u nás.

Park má vnitřní i venkovní část. Díky tomu není návštěva parku závislá na počasí. Ve vnitřní klimatizované části najdete přes 40 atrakcí a také oddělení „Mláďata“. Mláďata jsou určené pro maminky a nejmenší děti do čtyř let. Veliký kuličkový bazén, malou skluzavku, prolézačky, dřevěný obchod a mnoho hraček ocení zejména děti, malou kavárničku se zákusky také maminky. Mezi atrakcemi pro větší děti je ohromný 14patrový labyrint, 38 metrů dlouhý tobogan, autodrom, lodičky, bludiště, podzemní nory, trampolíny nebo třeba 25 metrů zip-line.

Venkovní části dominuje ohromný vodní svět, kde najdete různé typy čerpadel, vodní kola, stavidla, šlapací vodní kola, jezírko a další vodní atrakce. Mezi další zážitky ve venkovní části patří autodráha pro šlapací autíčka, kde se unaví i živější děti, bag jump, kde odvážní mohou skočit z výšky až 4 metrů do polštáře, nebo gigantický kolotoč „Kejval“, na kterém se může točit najednou až 30 dětí. Kromě těchto atrakcí zde najdete také klasické houpačky, gejzíry, nory, prolézačky, skluzavky i tobogan.

Při řádění na atrakcích vám i dětem jistě vyhládne. V BRuNU je kromě zmíněné kavárny také jídelna „Zobka“, kde dostanete rychle výborné jídlo bufetovou formou, ale také restaurace Hnízdo, která uspokojí i nejnáročnější strávníky.

Jak vidíte, v BRuNU se nudit opravdu nebudete. Přímo u parku je veliké parkoviště, proto nemusíte řešit problémy s parkováním. Vašemu výletu do Brna tak nic nebrání. Přijeďte na výlet do BRuNA!

BRuNO family park

adresa: Kigginsova 2, Brno-Slatina
www.brunofamilypark.cz