KORPIKLAANI

18.10.2021, 17:30 – 22.10.2021, 19:30

KORPIKLAANI & EQUILIBRIUM na společném „Majestic European Tour 2021“ na podzim 2x v ČR!

KORPIKLAANI

Finské folk-metalové superstars KORPIKLAANI a německá Pagan-metalová legenda EQUILIBRIUM s hrdostí oznamují, že spojí své síly v rámci evropského turné na podzim tohoto roku - „Majestic European Tour 2021“. Podpoří je severská folk-ambient kapela NYTT LAND z Ruska a frontman skupiny KORPIKLAANI Jonne Järvelä s vlastním sólovým projektem JONNE, kde hrají Samuli Mikkonen (KORPIKLAANI) na bicí, Jesper Anastasiadis (TURISAS) na basu a Dimitri Keiski na kytaru.

Tato řada rozmanitých přístupů k folk a pagan metalu, od akustických a ambientních po rozsáhlé, epické a extravagantní obsahuje úplně vše a nezbývá nic, co si přát víc. Slibuje ten správný druh nezapomenutelných, velkých nocí, které si všichni po tomto opravdu dlouhém období sucha zasloužíme.

KORPIKLAANI se těší, až poprvé zahrají nové písně ze svého uznávaného nejnovějšího alba „Jylhä“ naživo mezinárodnímu publiku. Deska „Jylhä“ vyšla 5. února 2021 a je právem označována za dosud nejvyspělejší a nejambicióznější dílo kapely.

Frontman KORPIKLAANI Jonne to komentuje: „Teď už je jen na Bohu, abychom dostali šanci vrátit se znovu na cesty. Hrát každý den dva koncerty mi nevadí. Večery začnou s mou sólovou kapelou JONNE. Připravte se na dávku akustiky a pak každý večer uzavřeme s KORPIKLAANI. Bude to skvělé! Uvidíme se tam všichni a konečně se pořádně pobavíme! Mír, láska, lidi a metal!“

EQUILIBRIUM je jedna z nejpopulárnějších pagan-metalových kapel na světě. Jsou nesmírně potěšeni, že mohou znovu vyrazit na cesty a předvést svůj živý set, který zahrnuje celou jejich kariéru a samozřejmě i nejnovější materiál z alba „Renegades“ (2019). Souběžně s turné plánují EQUILIBRIUM na podzim vydat znovu své druhé studiové album „Sagas“ (2008), aby oslavili své 20. výročí!

Ticketportal