Masters of Rock 2022

7.7.2022, 12:00 – 14:00

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu. 

Milí fanoušci,

vůbec se nám do toho nechce, protože jsme z toho velice smutní, ale cítíme povinnost informovat vás včas o dalším přesunu letního festivalu MASTERS OF ROCK 2021, který se měl uskutečnit ve dnech 8. – 11. 7. 2021 v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH. Důvod je jasný a zřejmý – nepřítel lidu, státu, kultury, hudby a všeho, co máme rádi, neústupný COVID-19. Jednoznačným impulsem k přesunu je pak oznámený přesun celého turné největšího headlinera festivalu, kapely JUDAS PRIEST.

JUDAS PRIEST už přesun svého turné na oslavu svého 50. výročí, jehož součástí bylo také dlouho plánované slavnostní megashow u nás, ve VIZOVICÍCH oznámili!

Judas Priest k tomu říkají: „Bohužel kvůli probíhajícím problémům s vakcínami proti Covid-19 v Evropě jsme byli upozorněni, že naše koncerty, plánované v roce 2021 nebudou moci probíhat podle plánu. Všechna data tak byla přesunuta na rok 2022. Všechny vstupenky zůstanou platné i pro nová data.“

Dobrou zprávou v tom všem je, že kapela JUDAS PRIEST počítá s touto oslavou u nás, na pódiu festivalu MASTERS OF ROCK 2022, a slibuje fanouškům za jejich věrnost, a hlavně trpělivost opravdu senzační, dosud nevídanou show!

JUDAS PRIEST jsou tak vlastně první potvrzenou kapelou pro MASTERS OF ROCK 2022, jehož termín se tímto přesouvá na 7. – 10. 7. 2022! Na přesunu a opětovném potvrzení všech ostatních umělců nyní intenzivně pracujeme a budeme vás průběžně informovat.

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín festivalu. Tím, že si je ponecháte a budete spolu s námi doufat v lepší budoucnost, dáváte i šanci tomuto velmi oblíbenému festivalu přežít další promarněnou sezónu.

Děkujeme vám za vaši přízeň a buďte zdrávi, ať to spolu v létě 2022 pořádně oslavíme.

Ticketportal