TÝMOVÝ ONLINE KVÍZ: SIMPSONOVI

5.5.2021, 19:00 – 21:00

ONLINE TÝMOVÝ KVÍZ S MODERÁTOREM V PŘÍMÉM PŘENOSU!

TÝMOVÝ ONLINE KVÍZ: SIMPSONOVI

TÝMOVÝ ONLINE KVÍZ: SIMPSONOVI
Týmová zábavná show, ve které vůbec nejde o faktické znalosti, ale o logiku, šikovnost a humor. Ať už se jedná o otázky hudební, vizuální, nebo dokonce interaktivní, v první řadě je to večer plný uvolněné atmosféry, improvizace, zábavy a napětí.
Průběh hry: Na obrazovce hráči vidí v živém přenosu moderátora, otázky nebo úkoly a hromadný chat. Moderátor vždy nejprve přečte otázku. Všechny týmy pak současně pracují na odpovědi, kterou za celý tým odešle kapitán týmu přes online formulář.
Podstatnou součástí hry je dobrá nálada. Jedním z pravidel hry je, že pokud nezáte správnou odpověď, napište vtipnou odpověď.
CENA PRO VÍTĚZE: univerzální voucher na únikovou hru
JEDNA VSTUPENKA PLATÍ PRO TÝM 3 - 6 HRÁČŮ

POKYNY:
- Vytvořte tým 3 - 6 hráčů.
- Název vašeho týmu společně s kódem vstupenky sdělte nejpozději 1 den před hrou na e-mail [email protected] anebo telefonicky na +420 725 944 311.
- V den hry obdržíte e-mailem odkaz pro připojení na Zoom meeting. Otevřete ho i ve webovém prohlížeči, není nutné stahovat aplikaci Zoom. Odkaz přepošlete ostatním spoluhráčům.
- 10 minut před začátkem hry se vy i vaši spoluhráči přes odkaz připojte do hry.
- Pokud se hráči stejného týmu nacházejí na různých místech, je třeba zřídit si spojení mimo hlavní program, doporučen je spíše skupinový (video)hovor nežli chat, např. WhatsApp hovor, Skype, FB Messenger video chat, FaceTime apod.
- Zbytkem hry Vás už provede moderátor.
- Technické požadavky: PC a internet

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

-TH-

Ticketportal