L´ESCARBOUCLE

11.6.2021, 19:00 – 21:00

Soubor Escarboucle vás zve na velkolepý renesanční ples! Nebojte se, nepůjde o rekonstrukci francouzské hudby a tanců 16. století, při které se nudíte na židli, ani o náročnou taneční lekci.

L´ESCARBOUCLE

L’ESCARBOUCLE
Carine Moretton umělecká vedoucí, flétny, dudy, taneční mistr
Elise Schmitt zpěv
Miguel Henry loutna, kytara
Adrien Reboisson hoboj
Ann Allen zobcové flétny a hoboj
Maxim Fiorani bicí

Program:
Thoinot Arbeau, Claude Gervaise, Pierre Atteignant

Renesanční bál
Soubor Escarboucle vás zve na velkolepý renesanční ples! Nebojte se, nepůjde o rekonstrukci francouzské hudby a tanců 16. století, při které se nudíte na židli, ani o náročnou taneční lekci. Hudebníci vejdou do publika a předvedou, že snadné kroky tanců, jako je pavana, bransle des chevaux či montarde, zvládne opravdu každý. Muzikanti z Escarboucle dokážou novopečené tanečníky nenásilně vést hudbou a jejich renesanční plesy se na žádost publika většinou protáhnou do nočních hodin. Smíme prosit?

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

VÝMĚNA VSTUPENEK ZA POUKAZY COVID-19 JIŽ BYLA UKONČENA (25.08.2020).
Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se za nové.
VSTUPNÉ SE NEVRACÍ.
Nevyužité POUKAZY COVID-19 budou proplaceny po ukončení festivalu CONCENTUS MORAVIAE 2021.

-TH-

Ticketportal