ARCH ENEMY

16.10.2021, 18:00 – 20:00

ARCH ENEMY, BEHEMOTH, CARCASS a UNTO OTHERS chystají na podzim 2021 útok na PRAHU!

ARCH ENEMY
  • Adresa:
    Areál Výstaviště 67,
    Praha 7, 170 00

Dvě z nejuznávanějších metalových kapel v Evropě spojí na podzim 2021 své síly a vypraví se na obléhání Evropy „European Siege 2021“. Švédští ARCH ENEMY a Polští BEHEMOTH si dají hned několik společných schůzek a k nim přizvali také své dlouholeté přátele, metalovou legendu CARCASS na pozici speciálního hosta. Tyto bouřlivé a vášnivé večery započnou noví gothic-metaloví UNTO OTHERS (dříve Idle Hands).

Toto 29 dní dlouhé obléhání Evropy započne 28. září 2021 v Dublinu a do PRAHY!

Zakladatel a kytarista ARCH ENEMY, Michael Amott, informuje: „V poslední době jsme všichni procházeli opravdu problematickým a náročným obdobím, a myslím si, že se všichni musíme zase na něco těšit. Důvod věřit, že? No ... a to je ono! Turné „The European Siege“ s ARCH ENEMY, BEHEMOTH, CARCASS a UNTO OTHERS je bezpochyby vrcholným metalovým turné roku 2021 - uvidíme se tam!“

ARCH ENEMY pokračují v práci na svém 11. studiovém albu, které navazuje na „Will To Power“ z roku 2017 a tyto koncerty budou jejich prvními po dlouhé době, od chvíle, kdy byli speciálním hostem turné AMON AMARTH „Berserker“ v roce 2019.

Frontman BEHEMOTH a kreativní vizionář Nergal dodává: „Po více než roční pauze od živé hudby nás nenapadá lepší návrat domů k našim milovaným legiím, než poskytnout vám skvělá show plné nové hudby, takovou událost věků “The European Siege“, což je drtivá kombinace CARCASS, ARCH ENEMY a BEHEMOTH. Také zde hrdě představíme jedinečné a brilantní UNTO OTHERS, kteří vás vřele přivítají v tyto noci metalové magie!

Čeká nás něco neuvěřitelně silného! Tento koncert se zapíše do pamětí roku 2021! A vy už si ho pište do nových kalendářů, protože tam byste rozhodně neměli chybět!

Ticketportal