Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

PRAGUE ROCKS 2020 / LUCIE – NO NAME – LAKE MALAWI

2.7.2020, 16:00 – 18:00

PRAGUE ROCK 2020 BUDE ČESKOSLOVENSKÝ!

Cena vstupenky: 990 – 1490 Kč

NEJSLAVNĚJŠÍ ČESKÁ KAPELA LUCIE POTVRDILA SVOJI ÚČAST NA LETOŠNÍM ROČNÍKU FESTIVALU PRAGUE ROCKS. SPOLU S NÍ SE DIVÁKŮM PŘEDSTAVÍ U ČESKÉHO PUBLIKA VELMI OBLÍBENÍ NO NAME A INDIO-POPOVÍ LAKE MALAWI.

LUCIE, mimo jiné držitel titulů interpret, skupina a album dvacetiletí v rámci jubilejního 20. ročníku hudebních cen Anděl nebo například i vítěz Českého slavíka v letech 1999-2002, je obrovským pojmem české hudební scény. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby překonala magickou hranici 100 000 prodaných nosičů a získala “Diamantovou desku”. Celkem skupina za dobu svého fungování prodala přes milion hudebních nosičů.

Kapela No Name v současné době hraje v sestavě Igor Timko - zpěv, Dušan Timko - kytara, Ivan Timko - bicí, Roman Timko - kytara, Pavol Jakab - basa a Zoli Šallai - klávesy. Na české a slovenské scéně působí již více než dvacet let a dělají to s láskou. Jejich hudební cestu nikdo nikdy ničím nevydláždil a kluci si vše museli vybojovat sami…samozřejmě za podpory svých blízkých. Kapela během své existence v podstatě dosáhla všeho, čeho se dá v Česku a na Slovensku dosáhnout, a stále má energie i talentu na rozdávání.

Lake Malawi je česká indie-popová kapela, kterou založil její frontman Albert Černý v záři roku 2013, tedy po rozpadu jeho předchozí kapely Charlie Straight. Při hledání názvu se inspiroval písní Calgary svého oblíbeného interpreta Bon lvera. Lake Malawi se nikdy netajili svými zahraničními ambicemi. Už jejich první singl "Always June" představil Albert Černý akusticky v živém vysílání radia BBC London. Na podzim roku 2017, po dlouhých a pečlivých přípravách, vydali Lake Malawi čtrnáct písní na svém debutovém albu Surrounded by Light. V roce 2019 se Lake Malawi s písní Friend of a Friend dostali až do finále soutěže Eurovision Song Contest, kde skončili na skvělém 11. místě.

 

Ticketportal