Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

J&T Banka Ostrava Beach Open 2020

Pondělí, 23.05.2022 08:00 | další termíny

Turnaj J&T Banka Ostrava Beach Open: V roce 2020 ve znamení vrcholící olympijské kvalifikace.

J&T Banka Ostrava Beach Open 2020

Fanoušci plážového volejbalu slavili v roce 2018 zlato českého páru Barbora Hermannová, Markéta Nausch Sluková, v roce 2019 pomohli duu Ondřej Perušič a David Schweiner k zisku stříbra. Potřetí se světová beachvolejbalová špička v Ostravě střetne od 20. do 24. května 2020.

Turnaj FIVB Světové série bude zahájen ve středu 20. května kvalifikačními utkáními. Ve čtvrtek ráno odstartuje hlavní soutěž, kde se představí celkem 32 mužských a 32 ženských dvojic. Medaile a poháry pak budou rozdány po finálové neděli 24. května. V Dolních Vítkovicích nebudou chybět nejlepší páry světa, protože body do žebříčku FIVB mohou řadu sportovců posunout až do olympijského Tokia.

Pro český volejbal by naplnění ambiciózního plánu získat účast na olympijských hrách, jak v kategorii žen, tak mužů, bylo historickým úspěchem. Domácím párům se přitom zatím v Ostravě dařilo. Vedle zmíněného 2. místa Perušiče a Schweinera jsou majitelkami zlatých medailí a netradičního poháru právě Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou, které zvítězily hned v 1. ročníku vítkovické světovky.

Program turnaje:
Středa 20. 5..: kvalifikace (vstup zdarma)
Čtvrtek 21. 5.: pool play (vstup zdarma)
Pátek 22. 5.: pool play & play-off (vstup zdarma)
Sobota 23. 5.: play-off – osmifinále, čtvrtfinále
Neděle 24. 5. play-off – semifinále, o 3. místo, finále

Více informací na www.ostravabeachopen.cz

Děti do 3 let bez nároku na sedadlo: zdarma, Děti do 15 let: snížené denní vstupné 30 Kč
Slevy: ZTP: 50%, ZTP/P 100% + doprovod 1 Kč objednávky zasílejte na [email protected], vozíčkáři: zdarma - prodej pouze na místě

Ticketportal

Termíny