TRANZAN v Berouně

19.5.2023, 19:30 – 23:59

Srdečně a s velkou radostí vás zveme na společné setkání a akustický hudební zážitek se skupinou TRANZAN – hudba o životě, smrti a o tom, co je mezi tím.

Cena vstupenky: 360 Kč

Hudební skupina Tranzan společně tvoří od roku 2014. I přes výlety do různých forem a stylů je jejím domovem píseň. Silná vědomá sdělení, zpěv sdílený s publikem, divoké taneční rytmy, meditační klid to jsou prameny, které se spojují v jedinou řeku lásky a vděčnosti. Písně, které skrze Tranzan proudí, jsou čistou oslavou bytí. Nechybí tedy u zrození, svatby, smrti, obřadů věnovaných živlům, ročním obdobím či oslavy právě této chvíle. Ponořte se do tohoto proudu a nechte se unášet. Vše, co se na této cestě bude dít, je v pořádku.

Můžete tančit, zpívat nebo se jen v klidu usadit s šálkem čaje a nechat se nést písněmi, které jsou čistou oslavou radosti ze života. Koncert bude trvat cca 2 hodiny a bude možné ještě pobýt v příjemné atmosféře podobně naladěných lidí. Děti, kterým se podobná setkání líbí, jsou vítány a do 12 let (včetně) mají vstup zdarma.

Kde: Life Design studio, Palackého 96/13, Beroun

SMS Ticket