Letní terasa se SLAM POETRY

Městské kulturní středisko připravuje netradiční rozloučení s prázdninami. 1. září se na terase Domu kultury bude konat letní večer se slam poetry.

Cena vstupenky: 90 Kč
Letní terasa se SLAM POETRY
  • Adresa:
    Frenštát pod Radhoštěm 74401

Anatol Svahilec, DJ Forest, lampióny a úchvatný výhled na Beskydy. Večer jedna báseň, poezie jako show!
Pohodovou chill-outovou atmosféru zajistí místní DJ Lukáš „Forest“ Fojtík, k tomu si dáte něco dobrého k pití a můžete se těšit na hlavní program – vystoupení jednoho z nejlepších a nejvýraznějších slamerů u nás, Anatola Svahilce. Tento mistr České republiky ve slamu předvede těkající show vyplněnou sebranou tvorbou na pomezí poezie, fyzického divadla, tance sv. Víta a sokolské cvičenecké sestavy.

A cože to vlastně je ta slam poetry? Slam poetry (z angl. slam = bouchnout, prásknout) je performance, živelně uváděná autorská poezie před publikem, žádné nudné autorské čtení. Velkou roli zde hraje komunikace s diváky, kteří se zapojují, určují témata, předávají energii. Slam poetry je exhibice, kde do hry přichází mimika, výraz, pohyb, rytmus, principy improvizace. Poezie jako show! Anatol Svahilec, vlastním jménem Václav Šindelář, jinak také aktivní přispěvatel do české Wikipedie, do slam poetry vstoupil v roce 2014 a hned se stal mistrem republiky. Přimyslete si letní terasu s kouzelným výhledem na Beskydy, lampióny a máte zakončení prázdnin, na které jen tak nezapomenete.

Kde: Dům kultury, Dr. Parmy 254, Frenštát pod Radhoštěm

SMS Ticket