Festival Kouzlo nošení - kontaktní rodičovství a nošení dětí

17.9.2022, 10:00 – 23:59

Kouzlo nošení - festival o kontaktním rodičovstí a nošení dětí je největší akcí svého druhu v ČR. Letos se koná 4. ročník. Opět se sejdeme v Konferenčním centru City v Praze 4, které je doslova pár kroku od zastávky metra C Pankrác. 

Cena vstupenky: 80 Kč

Festival návštěvníkům nabízí EDUKAČNÍ PROGRAM plný zajímavých přednášek a praktických workshopů, kde se rodiče mohou naučit vázat své miminko do šátku nebo vylepšit svůj postoj při nošení, aby je nebolela záda. Během přednášek se letos dozvíte, co vše potřebujete vědět, než začnete nosit, jak na nošení vyzrát v praktickém životě (když se miminku v šátku/nosítku nelíbí, jak se oblékat atd.), podíváme se na zoubek partnerské komunikaci s dětmi, jak jim skutečně naslouchat, co je to domácí a sebeřízené vzdělávání a v neposlední řadě na tématiku Montessori pro nejmenší. 

Ve veletržní části kolem 40 VYSTAVOVATELŮ své nejlepší šátky, nosítka, nosicí, těhotenské a kojicí oblečení a doplňky, funkční oblečení, látkové plenky a mnoho dalšího. Vše si můžete pečlivě prohlédnout, vyzkoušet a v případě zájmu nakoupit nebo zapsat na seznám přání (k narozeninám, porodu, Vánocům,...).
Těšit se můžete opět na tombolu plnou nádherných cen, jejiž výtěžek poputuje jako každý rok na konto neziskové organizace Nedoklubko.

Pro návštěvníky bude samozřejmě k dispozici hrací, přebalovací a kojicí koutek a také zázemí restaurace Empiria, která bude otevřena pouze pro nás. Sousední OC Arkády též nabízí další možnosti občerstvení a zábavy pro hlídající doprovod (Svět medůz, hřiště atd.). 

SMS Ticket