Miroslav Donutil - Na kus řeči

26.8.2022, 19:00 – 23:59

MIROSLAV DONUTIL míří do Velkých Pavlovic s novým programem!

Cena vstupenky: 450 Kč

Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! Na konci srpna zavítá do Velkých Pavlovic v pátek před hudebním festivalem Vinohraní populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude nejoblíbenější pořad Na kus řeči… Neváhejte tedy a přijďte v pátek 26.8.2022 od 19:00 hod. do areálu Vinium, a.s., Hlavní 666 Velké Pavlovice. Vstup je branou od fotbalového stadionu.

Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců, komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla.

Talk show Na kus řeči… je vyprávění zážitků a příběhů z jeho bohatého života a života jeho přátel. Program se skládá z nových humorných příběhů, tak se máte na co těšit.

Nenechte si tedy ujít jistě příjemně strávený večer s vtipnými a veselými příběhy ze života naší herecké legendy, pana MIROSLAVA DONUTILA v pátek 26.8.2022 od 19:00 hod. v areálu Vinium, a.s., Hlavní 666 Velké Pavlovice Více informací na www.vinohrani.eu

SMS Ticket