Losiny Fest - Benátky pod sněhem

V případě nepříznivého počasí, se program přesouvá do Kulturního domu v Rapotíně. O představení, nebo koncert, tak v žádném případě nepřijdete. O aktuálním místě konání, Vás budeme informovat vždy dopoledne v den konání, na těchto stránkách, nebo na facebooku.

Cena vstupenky: 300 Kč
Losiny Fest -  Benátky pod sněhem
  • Adresa:
    Zámek Velké Losiny
    Velké Losiny 788 15

režie: Jiří Žák
překlad: Alexander Jerie

12. 7. 2022 /20:30/ Zámek Velké Losiny 
Délka představení: 95 min. bez přestávky

Hrají:
Patricie: Veronika Arichteva
Christophe: Mira Nosek
Nathalie: Lucie Štěpánková
Jean-Luc: Filip Cíl

Láska nehněvaná není milovaná. Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. 

Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem.Společné setkání může ale všechno převrátit. Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím. 

Gilles Dyrek je znám jako tvůrce moderních komedií. Je oblíbený pro svou nadsázku a vtip. "Benátky" vypráví příběh jedné "večeře s přáteli", která konfrontuje dva mladé páry s opravdovostí a falší jejich lásky. Gilles Dyrek se satirickým úsměvem přitom odhaluje i naivitu některých z nás nad řešením problémů okolního světa. 

"Benátky pod sněhem" se s velkými úspěchy hrají od svého vzniku v roce 2003 nejen po celé Francii, ale i v zahraničí např. v Německu, Rumunsku, Polsku, Velké Británii nebo Kanadě. Její inscenace posbíraly už mnoho ocenění, například v rodné Francii byly vyhlášeny "hrou roku". Pod originálním názvem "Venise sous la neige" byla v roce 2016 natočena úspěšná filmová komedie.

Poznámka autora:
Všimli jste si toho, že dnes lidi pořád na všechno nadávají? Místo aby žili?