Mikulášská procházka s nadílkou

5.12.2021, 14:30 – 16:00

Slyšíte? Co se to za zvuk nese zámeckým parkem? Skřípění kol čertovského povozu taženého pekelnými koňmi nebo vyzvánění andělských zvonků?

Cena vstupenky: 150 Kč

V neděli 5. prosince 2021 odpoledne můžete v zámeckém parku v Krásném Dvoře zaslechnout obojí – v podvečer svátku sv. Mikuláše se zde otevřou brány nebeské i pekelné.

Vydejte se na procházku zdejším parkem od zámeckých bran k Panovu templu. Jděte po stopách oblíbeného biskupa Mikuláše a poznejte blíže jeho příběh při zážitkové hře.

Stezka Vás zavede až na rozcestí, kde se rozhodne o Vašem osudu. Zlobivce pohltí peklo, jehož brány jsou pečlivě ukryté pod skalou u zámeckého vodopádu. Dobrodince přivítá s otevřenou náručí nebe, v jehož branách svatý Mikuláš odmění dobrotu srdce dobrotou od srdce.

Zajistěte si včas mikulášskou nadílku pro své děti. Pro účast na akci je zapotřebí si zakoupit vstupenku přes online prodej. Platí pouze dětští účastníci akce, v ceně 150 Kč je zahrnutý Mikulášský balíček a zážitková hra. Čas na vstupence odpovídá času nadílky. Cesta od zámecké brány až k Mikuláši vám zabere přibližně 30 minut. Prodej vstupenek bude zahájen v týdnu od 22. listopadu.

Těšíme se na vás na všechny – hříchu zmar, dobru zdar!

online prodej vstupenek