Upozornění

S ohledem na současnu situaci si prosíme raději ověřujte u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. I když se maximálně snažíme, nemůžeme ručit za správnost všech zveřejněných termínů na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Hraběcí obory. Odkaz Clam-Gallasů v krajině Jizerských hor

6.1.2020, 8:00 – 31.1.2020, 16:00

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Hraběcí obory. Odkaz Clam-Gallasů v krajině Jizerských hor, která je výsledkem spolupráce našeho územního odborného pracoviště NPÚ, Lesů České republiky, s. p. a Libereckého kraje.

Cena vstupenky: , , ,  Kč
Hraběcí obory. Odkaz Clam-Gallasů v krajině Jizerských hor

Výstava bude zahájena v pondělí 6. ledna 2020 ve vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, Liberec. Prohlédnout si ji budete moci až do pátku 31. ledna 2020 v pracovní dny od 8 do 16 hodin.

K výstavě se váže doprovodná monografie, která představuje historii obor a další souvislosti, je doplněna celou řadou historických i současných fotografií včetně přiložené mapy.

Monografii mohou zájemci zakoupit v e-shopu Národního památkového ústavu, v Klášteře Hejnice a u drobných knihkupců v Libereckém kraji.