Upozornění

Soutěžte s P&J Music o vstupenky na koncert AVISHAI COHEN TRIO.

Strašidlo Cantervillské

23.7.2022, 20:30 – 23:00

Režisér Jaroslav Kříž si vzal za své oživit veselý a do jisté míry i napínavý příběh Oscara Wilda, Strašidlo cantervillské.

Cena vstupenky: 399,- Kč, , ,  Kč
Strašidlo Cantervillské
  • Adresa:
    náměstí Zachariáše z Hradce 1
    Telč 588 56

Hlavní nádvoří zámku
12. 7. 2018 - 21:00 hod.

Celkem 8x se rozehraje původní příběh na tajemných nádvořích vybraných moravských a českých zámků, které svým půvabem dotvoří děj tohoto divadelního kusu. V hlavních rolích vystoupí Martin Zounar, Bára Štěpánová a Martin Pošta.

Známý příběh, se známými herci a opravdovým strašidlem, je motto nejnovější adaptace známé a v českých zemích oblíbené divadelní hry, která se dočkala také filmové verze s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou ještě v roce 1989.

Hodnotné obsazení rolí je na programu i v této velmi atraktivní letní divadelní tour pod širým nebem.

V hlavních rolích vystoupí:
Martin Zounar  jako Hiram B. Otis, americký velvyslanec, kupující zámek lorda Cantervilla, vzhlednou nemovitost zatíženou varováním o nadpřirozených jevech….
Bára Štěpánová v roli paní domu Ms.Umneyové, která z pozice svého postavení na zámku, všechno ví a všechno zná.
Martin Pošta se převtělí do postavy sira Simona de Cantervill, strašidla, které jen těžko hledá klid a pohodu pro výkon svých povinností.
Dále se představí Hanka Sršňová v roli Lukrecie Otisové (Tappanové), manželky pana Otise, Dorota Paulik v roli Virginie E. Otisové, starší dcery Otisových, Lukáš Toman Paclt jako vévoda James Bilton z Lockahmu. Maťa Toman a Rozárka Tomanová zahrají úlohu dětí Otisových.

Služebnictvo je zastoupeno zajímavým doplněním trojice komtes, které tvoří vokální,hudebními cenami ozdobená, skupina Přelet M. S.

Oficiální webové stránky - strašidlo na zámku

Předprodeje:
Předprodej vstupenek v síti  Ticketportal a Ticketstream.
Předprodej vstupenek na Státním zámek v Telči je možný každý den mimo pondělí v zámecké galerii na výstavě Pyšná princezna.

  • V červnu od 10:00 do 17:00 hod.
  • V červenci od 9:00 do 18:00 hod.