Upozornění

V souvislosti s nepřehlednou situací ohledně pořádání akcí si raději přímo u pořadatelů ověřujte zda se akce koná. Bohužel nemůžeme ručit za správnost všech termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Letiště Václava Havla

  • Adresa:
    Aviatická
    Praha 161 08

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha je největší letiště v České republice, které za rok 2014 odbavilo více než 11 miliónů cestujíích. Letiště Václava Havla leží v městské části Praha-Ruzyně a bylo otevřeno 5.4.1937. Dřívější název Ruzyňské letiště byl změněn roku 2012 na název podle bývalého prezidenta Václava Havla. Letiště Václava Havla tvoří šest terminálů - Terminál T1, Terminál T2, Menzies Aviation, Skyport, Terminál T3 General Aviation a Terminál T4 Military.

Odlety a přílety si mohou cestující pravidelně kontrolovat online na oficiálních webových stránkách Letiště Václava Havla, kde si můžete najít také aktuální informace týkající se letů. Obchody na Letišti Václava Havla poskytují cestujícím velmi širokou nabídku služeb a věcí, ať už máte zájem třeba o šperky, oblečení, potraviny nebo restaurace.

Jako dopravu na Letiště Václava Havla doporučujeme využít služeb taxi nebo autobusy MHD. Pokud se rozhodnete přijet na letiště osobním vozem, pro parkování u Letiště Václava Havla jsou vybudovány kryté parkoviště přímo u budov terminálů.