Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Cabaret Calembour: KVIDOULE 3+KK - Divadlo pod Palmovkou

12.10.2020, 19:30 – 21:00

Cabaret Calembour, to jsou malé formy, které pěstujeme ve velkém.

Cabaret Calembour: KVIDOULE 3+KK - Divadlo pod Palmovkou
  • Adresa:
    Zenklova 566/34
    Praha 8 180 00

Tři sympatičtí kucí – jeden sympatičtější než druhý, druhý sympatičtější než třetí – podávají inzerát, v němž zvou na kolaudaci svého nového půdního „působytiště“. Diváky, své dočasné spolubydlící, pohostí várkou písní a žertovných výstupů Kvidoule 3+KK. Ona dvě K v názvu mimo jiné značí kabaretní girls – Kecku a Klárku, bez nichž jsou kvidoule nemyslitelné.
Hravé představení, vycházející ze základní situace: soužití 3 pánů a 2 dívek, tělo na tělo, župan na župan, mění se v souboj o to, kdo ovládne půdní prostor… Dozvíte se, jak by to vypadalo, kdyby se v erotických salonech poskytovaly humoristické služby, a jedno oko nezůstane suché, až ucho vyposlechne píseň o lásce labutě k vodnímu šlapadlu. Jedním z vrcholů večera, do nějž calembouristé protentokrát zapojili nejmodernější technologie v čele s projekčním plátnem a chladicím zařízením, bude nepochybně ukázka z připravovaného muzikálu broadwayského střihu „Maryšou“, který zachovává krásu a zpěvnost jazyka bratří Mrštíků.

Zn. Šustot a cucot „calembourek“ se během produkce nezapovídá.

Hrají: Milan Šotek, Igor Orozovič, Jiří Suchý z Tábora, Lucie Polišenská, Klára Suchá.
Orchestr Calembour: Zdeněk Dočekal (klavír), Kristýna Farag (příčná flétna), Jan Drbohlav (housle) a Petr Zimák (bicí).
Hudba: Igor Orozovič
Produkce: Tereza Sochová.
Premiéry: 9. a 10. 12. 2015 v 19.30 ve Studiu PALMOFFKA Divadla pod Palmovkou.

Délka představení: 01:30