Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Robin Hood - Divadlo Minor

Úterý, 27.10.2020 18:00 | další termíny

Zasáhne Vaše srdce náš Robin Hood? Hrdina, jež málokdy mine svůj cíl? Známý příběh o hrdinství a lásce Vám zazpívá, zatančí a zahraje velká minorská banda doplněná živou kapelou.

Robin Hood - Divadlo Minor
  • Adresa:
    Vodičkova 674/6
    Praha 1 110 00

Nikdy bych nevěřil, že mě složí holka z hradu

ale přiznávám, jsem na kolenou

poražený ženou

Najednou

jen na ni pomyslím a ruce se mi chvějou.

 

Nikdy bych nevěřila, že zaujme mě floutek z lesa

ale přiznávám, teď chci být s ním

je to divné, já vím

Najednou

že v prostřed noci za mnou přijde, já sním.

Pro divadlo Minor napsal text scénárista Petr Vodička. Režie se ujala choreografka a režisérka Lenka Vágnerová, která za své předešlé práce získala např. HERALD ANGEL AWARD 2014 a TOTAL THEATRE AWARD NOMINATION na Fringe Edinburgh Festival 2014. Asistenta režie zastoupuje tanečnice roku 2014 (Cena České taneční platformy) Andrea Opavská. Hudbu složili muzikanti, kteří mají na svědomí i oblíbený divadení koncert Perníková chaloupka (Dalibor Mucha, Tomáš Vychytil a Luboš Nohavica). O scénu, projekce a light design se postaral akub Kopecký, držitel nominace Cena Alfreda Radoka a Čestného uznání Balet 2014, kostýmy navrhla kostýmní výtvarnice Daniela Klimešová.

Scénář: Petr Vodička

Režie, choreografie: Lenka Vagnerová

Pohybová spoupráce, asistent režie: Andrea Opavská

Dramaturgie: Petr Vodička, Iva Kopecká

Hudba: Dalibor Mucha, Luboš Nohavica a Tomáš Vychytil

Scéna, projekce, light design: Jakub Kopecký

Kostýmy, masky: Daniela Klimešová

Hrají: Jana Burášová, Markéta Frösslová, Nikol Fryšová, Zuzana Stavná, Michaela Váňová, Ondřej Bauer, Gustav Hašek, Lukáš Homola, Václav Jelínek, Karel Kratochvíl, Ondřej Nosálek, Petr Reif, Pavol Smolárik, PetrStach, Zbyněk Šporc

Kapela: Jan Hrovatitsch, Jan Matásek, Dalibor Mucha, Luboš Nohavica, Tomáš Vychytil

Přístupné divákům od 6 let.

Termíny