Emirates zve malé cestovatele na cestu po pražské zoo

31.5.2015

Emirates zve rodiny s dětmi v neděli 31. května do Zoo Praha na den plný zábavy a dobrodružství. Český tým Emirates si pro malé návštěvníky připravil speciální dobrodružnou výpravu kolem světa. Děti budou mít možnost v různých destinacích plnit speciální úkoly a vyhrát zajímavé ceny včetně celoroční vstupenky do pražské zoo pro celou rodinu.

Zábavně-vzdělávací den se uskuteční u příležitosti Mezinárodního dne dětí.

Děti, které navštíví zoo, budou mít možnost „procestovat“ svět s Emirates a sbíráním razítek za splnění úkolů se zároveň naučí něco o životě zvířat z nejrůznějších destinací Emirates jako jsou Dubaj, Indonésie, Austrálie, Afrika a Čína. Letecká síť Emirates neustále roste a společnost v tuto chvíli létá do více než 144 destinací v 81 zemích světa.

Dobrodružná výprava kolem světa s Emirates je v zoo připravena pro všechny děti ve věku od 3 do 15 let. Jednotlivé úkoly jsou rozděleny podle věkových kategorií a všichni účastníci výpravy obdrží speciální dárek.

V květnu je pražská zoo otevřena od 9:00 do 18:00 hodin. Pro více informací o vstupném do zoo prosím navštivte www.zoopraha.cz. Emirates dětský den a výprava za dobrodružstvím začíná v 9:00 hodin a účast v soutěži je zdarma.