Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Pan Kaplan má třídu rád - představení plném písní, tance a humoru v Divadle ABC

Oblíbená kniha o záludnostech vyučování cizí řeči v originálním jevištním provedení plném písní, tance a půvabného humoru.

Cena vstupenky: 450 / 350 /90  Kč
Pan Kaplan má třídu rád - představení plném písní, tance a humoru v Divadle ABC
  • Adresa:
    Vodičkova 699/30
    Praha 1 110 00

Příběh o zdolávání neuvěřitelných zákrut cizího jazyka ve třídě plné lidí, kteří už dávno překročili školní léta. Jedinečný slovní humor se tu střídá se steskem po domově a vše je doplněno řadou písniček z celého světa. Inscenaci připravil pro Divadlo ABC tým pod vedením Miroslava Hanuše, který má na kontě veleúspěšný činoherní muzikál Šakalí léta. Tato inscenace získala ocenění Komedie roku 2009 a cenu odborné poroty na GRAND Festivalu smíchu v Pardubicích.

Pan Lubomír Lipský získal na GRAND Festivalu smíchu v roce 2013 cenu Génius smíchu. Záznam z předávání si můžete prohlédnout zde.

Vzhledem k obrovskému zájmu o tato představeni nejsme schopni vyhovět všem divákům, proto stahujeme inscenace Shirley Valentine a Pan Kaplan má třídu rád z on-line předprodeje a upřednostníme nákup vstupenek na pokladnách MDP a přes telefonické rezervace. Limitem jsou 4 vstupenky na osobu.