Aneta Langerová - Zázračná písně krajina - 20 LET - Kulturní centrum Labuť Říčany

25.7.2024, 20:30 – 22:00

Jak krásné je být s Vámi 20 let aneb Aneta Langerová slaví hudbou...

Cena vstupenky: cenové zóny: 990,- / 890,- / 790,- / 690,- slevy: ZTP, ZTP/P Kč
Aneta Langerová - Zázračná písně krajina - 20 LET - Kulturní centrum Labuť Říčany
  • Adresa:
    17. listopadu 214,
    Říčany, 251 01

Přírodní koupaliště Jureček, Ke Koupališti 231, 251 01 Říčany u Prahy-Radošovice
Otevření areálu v 19:00h.

Oficiální předprodej zajišťuje KC Labuť prostřednictvím WebTicket. 
Více informací na: [email protected], tel: 323 602 456, www.langerovaaneta.cz

Je jedna zázračná krajina, kde každému zní jeho píseň jediná...

V roce 2024 oslaví Aneta dvacet let, které zasvětila cestě za svým hudebním snem. Mnozí z Vás u toho byli, fandili, zpívali, hráli, tančili – a za to Vám patří velké díky.

Vroucím přáním Anety je, aby se slavilo – jak jinak – hudbou po celý rok na samostatných koncertech s její milovanou kapelou a smyčcovým triem po celé naší zemi i na Slovensku. Těšit se můžete na výpravné aranže písní, které Aneta připravila společně s producentem, kapelníkem a klavíristou Jakubem Zitkem, i na další hudební překvapení.

„Když jsem vstoupila do světa písní, začala jsem tím vyprávět příběhy druhým a cítila chvění něčeho většího. Něčeho, co nás všechny přesahuje a zároveň drží pohromadě jako jednotlivce ve vztahu k sobě samému, k rodině, přátelům, ale nakonec i k celé společnosti. Tato zázračná písně krajina mě vtáhla do svých tajů a od té doby si připadám jako poutník, který objevuje stále nové a nové podoby života. A mám takové tušení, že tahle cesta nikdy neskončí,“  říká Aneta.

Aneta Langerová děkuje za podporu: SHERWOOD Digital, Český rozhlas Radiožurnál, RTVS Rádio Slovensko, AV Media Events, Supraphon, OSA