Fuckup Nights Prague - Nažhavo - Švandovo divadlo na Smíchově

Tématem červnové Fuckup Nights je všechno, co nás rozžhaví. Ať už jsou to tělesné modifikace nebo kvalitní svetry!

Fuckup Nights Prague - Nažhavo - Švandovo divadlo na Smíchově
  • Adresa:
    Štefánikova 6/57,
    Praha 5, 150 00

Na červnové Fuckup Nights Prague nám bude horko, zapotíme se, a to všechno v prostoru, kde se naše konference ještě nikdy nekonala – ve Švandově divadle na Praze 5! Kromě vysokých, téměř letních teplot nás čekají i hosté, kteří nás přivedou do varu.

Mezi prvními potvrzenými spíkry je totiž Míla Bugtcher, tělesný modifikátor a zakladatel legendárního tetovacího a piercingového studia Hell. Mluvit bude nejen o tom, jak se může člověk při startu podnikání splést v lidech, ale možná se dozvíte také nějakou peprnou historku!

Jako další se na Fuckup Nights Prague 18. června chystá promluvit i Zuzana Melicharová, zakladatelka značky JUSTLOVE. Na začátku podnikání zahučela. Hodně. Jak se z toho oklepala, aby si i tak splnila sen o kvalitních módních produktech a mohla sebe i vás zabalit do hřejivých kousků oblečení?

Už 10 let mapujeme průšvihy českých osobností. Fuckup Nights jsou pravidelná setkání, během kterých známí jedinci mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 uskutečnila první Fuckup Night. Dnes se koná každý měsíc ve více než 300 městech 90 zemí světa. První ročník FuckUp Nights Prague proběhl již v prosinci 2014.

Setkání mají za cíl především oslavit neúspěch, jakožto zcela přirozenou a přínosnou součást lidského života. Z neúspěchu je třeba se poučit a nechat si jím rozšířit obzory. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) mluví o svých největších fuckupech a rozebírají, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Fuckup Nights v Česku pořádá komunikační agentura saurusmedia, která se během své práce dopouští mnoha různých přešlapů. Skvělá publicita jejích klientů však dokazuje, že právě díky chybám lze každý pracovní krok vylepšit a dosáhnout tak skvělých výsledků!