Přednáška Podzim v nás v M-klubu

Začala temná fáze roku a s ní první konfrontace. Během podzimu sklízíme to, co jsme během roku zaseli, to dobré i to špatné. Přicházejí zpětné konfrontace našich dřívějších rozhodnutí, a podzim nás nutí podívat se na ně z jiných úhlů pohledu.

Cena vstupenky: 250-300 Kč
Přednáška Podzim v nás v M-klubu
  • Adresa:
    Litomyšlská 72
    Vysoké Mýto 56601

Jinými slovy - přichází účet, který musíme splatit, a je na něm to, jak jsme celý rok žili a konali. Božství po nás nechce, abychom se k tomu postavili co nejsprávněji. Možná po nás chce, abychom se naučili pouštět staré a nefungující programy a šli dál.

Na setkání Podzim v nás na sebe necháme tyto zpětné konfrontace působit. Můžete se tak těšit na velmi interaktivní a intenzivní besedu v kruhu, v němž se sami před sebou neschováte. Stejně jako se strom neschová před podzimním studeným větrem, tak ani vy se neschováte před plíživými myšlenkami svého svědomí, co jste mohli během roku udělat jinak a lépe. Teď bude ta nejlepší možnost se na vše znovu podívat a pustit či změnit svůj úhel pohledu!

Budou předány techniky, jak se se vším vypořádat, a povíme si i o podzimních bylinkách a výživě těla, mysli i ducha. Součástí je i očista pomocí křišťálových mís a zpěvem Aramejského Otčenáše.

Daniel Petlák je poutník a průvodce celostní medicínou i alchymií. Již několik let vede své klienty skrze vnitřní transformaci k poznání a uzdravení. Nevyznává žádné náboženství a přesto je každý den ve spojení s Božskou vibrací i energií tvoření. Je člověk, alchymista, kterého baví nahlížet do svého nitra a překonávat překážky, které si sám kdysi vytvořil.