Sebepoznání 2 - promítání filmu a beseda s režisérem Tomášem Adamem v K3

11.10.2023, 18:30 – 21:30

Přijměte pozvání na druhý díl filmu Sebepoznání. Pokud jste neviděli jedničku nevadí! O to víc se budete chtít na ni možná podívat. Film Sebepoznání 2 se zaměřuje na otázky strachu, mysli, systému ve kterém žijeme, peněz, myšlení, egu, sebepoznání a obrovské síly, jež nás přesahuje.

Cena vstupenky: 300 Kč

Promítání příběhového dokumentu a beseda s režisérem Tomášem Adamem.

Při filmu se zastavíte, zamyslíte, ale také na 100% zasmějete.
 
Těšit se můžete na osobnosti jako jsou: Marian Jelínek, Jaroslav Dušek, Pavel Moric, Karel Janeček, Lilia Khousnoudtinová, Tomáš Klus, Asha Ra-Sheeba, Kateřina Neumannová, Gabriela Fillipi, Lea Paulínová, Jan Vojáček, Martin Jotov, Jiří Charvát, Majk Spirit a mnozí další..
Po promítání bude následovat beseda s autorem a zároveň režisérem filmu Tomášem Adamem....který nám následně v rámci besedy bude sdílet způsob jak realizovat jakoukoli myšlenku a přetavit jí do hmoty aneb jak si plnit sny. Možná to nevíte, ale Tomáš nikdy předtím film netočil, nepsal scénář a neorganizoval natáčení podobného formátu, přesto dal film dohromady za neuvěřitelných 480 000 Kč, které od lidí vybral. Po filmu vydal své debutové hudební album a nyní pracuje na filmu číslo 2, na albu číslo 2 a na projektu, který má za cíl vyvádět lidi z krysího závodu. A pokud vás tyto myšlenky zajímají, určitě přijďte.
 
Cena: 300 Kč (v hotovosti na místě)
 
Kde: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2