Jozef Holly - Piano Show v Praze

28.11.2023, 19:00 – 22:00

JOZEF HOLLÝ je slovenský klavírní virtuos, skladatel, instrumentalista, šoumen a zpěvák s podmanivým hlasem. Hudba Josefa Hollého a jeho 10 členného špičkového ansámblu je nadčasová, internacionální a strhující. Je to dokonale namixovaná souhra faktorů jako talent, charisma a přirozená komunikace s publikem.

Cena vstupenky: 890-1590 Kč
Jozef Holly - Piano Show v Praze
  • Adresa:
    Náměstí Republiky 3/4
    Praha 1 11000

Svým specifickým způsobem spojuje různé hudební žánry od klasiky, přes filmovou hudbu, až po jazz a pop. Na jeho koncertech si můžete poslechnout unikátní spojení jako Ed Sheeran s Mozartem, AC/DC s Beethovenem, ale také hudbu z filmu Gladiator, Poslední mohykán, Harry Potter a mnohé jiné.

Neexistuje publikum, kterého by Josefova hra na klavír nevtáhla do jiné dimenze. Neexistuje jeho koncert, na kterém by se na moment nezastavil čas…

Přestože Josef Hollý se svou geniální a multižánrovou hrou na klavíru procestoval téměř celý svět, už několik let beznadějně vyprodává koncerty na Slovensku. Letos se do své podzimní tour rozhodl zařadit také BRNO a PRAHU.Diváci se v překrásném Snocentru a divadle Hybernia mají na co těšit. Bude to unikátní a nezapomenutelný večer!