Na skleničku do vinotéky a otevřeného sklepa Vinařství Pavlov

Vyrazte za zážitkem do Vinařství Pavlov a užijte si Moravu se vším, co k ní patří. Zveme vás na skleničku do Vinotéky Vinařství Pavlov, kde na vás dýchne příjemná atmosféra, postará se o vás milý personál a okouzlí vás vůně prémiových vín s místními pochutinami. Pokud byste měli chuť vydat se přímo ke zdroji a výrobě vína, zveme vás na Den otevřených sklepů, který se v Pavlově koná 25. listopadu.   

Na skleničku do vinotéky a otevřeného sklepa Vinařství Pavlov
  • Adresa:
    Česká 149,
    Pavlov u Mikulova, 692 01

Den otevřených sklepů v Pavlově

Tradiční „Den otevřených sklepů“ připravují jihomoravští vinaři z vinařského spolku Vinitores Palaviensis v Pavlově u Mikulova v sobotu 25. listopadu. Vinné sklepy budou mít otevřeno od 11.00 do 18.00 hodin. Otevřeno bude 16 pavlovských sklepů včetně sklepa ve Vinařství Pavlov. Vstupenku si můžete zakoupit v prodejním centru, v kulturním domě na ulici Klentnická. Vstupenka bude obsahovat degustační sklenku, mapu sklepů, které se této akce účastní, volnou ochutnávku ve sklepích a vouchery na odběr vína.

V každém sklepě bude pro návštěvníky připraveno k ochutnávce přibližně 8 vzorků vín. Budete mít možnost nejen ochutnat kvalitní pálavská vína, ale prohlédnout si prostředí pavlovských vinných sklepů a seznámit se s pavlovskými vinaři. Dokonalou atmosféru dne na vaší zastávce ve Vinařství Pavlov podtrhne jedinečném prostředí s dokonalým výhledem na vinohrad a hrad Děvičky.