Piano Best Covers v Brně

22.9.2023, 19:00 – 22:00

Na koncertu zazní hity světové hudby, které si získaly srdce milionů lidí po celém světě. Speciálně pro tento koncert byl připraven rozsáhlý program nejznámějších skladeb z repertoáru: Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Iron Maiden, Coldplay, Hanz Zimmer, Sting, Michael Jackson, Ed Sheeran, George Michael, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem a mnoha dalších hudebních legend.

Cena vstupenky: 450-590 Kč

Připravili jsme pro vás speciální nový rozsáhlý program "VOL.2", ve kterém světové hity v aranžmá s rockovým klavírním zvukem nenechají nikoho lhostejným a vytvoří jedinečnou atmosféru v koncertním sále Besedního domu.

Sólistou koncertu bude známý polský pianista Łukash Szubski, vítěz mezinárodních soutěží v Londýně, Itálii, Berlíně a Slovinsku. Vystupoval na koncertech světových hvězd jako např.: Coldplay na Národním stadionu ve Varšavě, Guns N'Roses na stadionu Energa v Gdaňsku, Depeche Mode na Národním stadionu ve Varšavě, v Hale Koszyki ve Varšavě, ve věži Sky Tower ve Vratislavi, Rockovém koncertu se Slezskou filharmonií v Katovicích.

Koncerty Piano Best Covers v roce 2023 se úspěšně uskutečnily ve Filharmonii na Slovensku, v České republice, Polsku a v divadle Toda v Dubaji.

Koncert se uskuteční 22.září na pódiu Besedního domu v Brně. Začátek v 19:00 a 21.října v Moravské filharmonii Olomouc od 19:00.