Sám sobě terapeutem - Kino Světozor

5.12.2023, 18:00 – 20:00

Pokud hledáte způsob, jak přerušit začarovaný kruh negativního myšlení, právě pro vás je určena přednáška psycholožky a psychoterapeutky Olgy Vlachynské. Povídat si budeme o tom, co umíme udělat sami pro sebe a jak si zlepšit kvalitu života.

Sám sobě terapeutem - Kino Světozor
  • Adresa:
    Vodičkova 41
    Praha 1 110 00

Vyskočte ze spirály negativního myšlení a rozbijte vzorce chování, které vás omezují! Trápíte se někdy zbytečným přívalem otázek, které zpochybňují váš život? Přehráváte si donekonečna v hlavě své chyby a přešlapy? Zasekli jste se někdy ve své hlavě a nedokážete se vrátit do stavu spokojenosti? Obáváte se, že vaše mizérie může přerůst až do úzkosti či deprese? Co se vám honí hlavou, když prožíváte náročné situace? Dokážete sami sebe podpořit, anebo naopak si ještě podkopáváte nohy toxickými myšlenkami?

Olga Vlachynská bude poutavě vyprávět o tom:
— jak být k sobě soucitnými a empatickými
— jak rozeznat krutého vnitřního kritika a udělat si z něj nejlepšího přítele
— jak si klást užitečné a konstruktivní otázky
— jak přerušit začarovaný kruh toxických myšlenek a emocí a dát sami sobě prostor změnit své prožívání
— jak hodnotit situace na škále a nejen černobíle
— jak rozlišit krizi a výzvu
— jak dát prosto lepší budoucnosti
 
Olga Vlachynská
je psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku, psychologii vystudovala ve španělské Seville. Provádí lidi křehkými životními situacemi tak, aby je se ctí zvládli, a ještě na nich vyrostli. Fascinují ji příběhy klientů i výzkumy z oblasti psychoterapie. Snaží se propojovat svět terapie se světem lidí nejen na individuálních sezeních, ale i na přednáškách, workshopech a na sociálních sítích. Pracuje také jako „psycholinka“ v rámci Lidi z Baru, který sdružuje několik podniků a firem. Olga v nich pracuje s jednotlivými manažery a šéfy týmů a využívá k tomu i svoje zkušenosti z psychologie. Její specialitou je pomáhat lidem v těžkých chvílích změnit jejich životní příběh k lepšímu.