The Kiffness - Lucerna Music Bar

19.9.2023, 21:00 – 23:00

The Kiffness je název hudebního projektu, za kterým stojí Jihoafričan David Scott. David je nadaný producent, zpěvák a klávesista, jehož elektronická hudba je fúzí různých žánrů, včetně jazzu, house a popu.

The Kiffness - Lucerna Music Bar
  • Adresa:
    Vodičkova 704/36
    Praha 1 11000

Tvorba The Kiffness je energická, zábavná, přičemž její výrazná přidaná hodnota tkví v prvcích komedie a satiry. V Jižní Africe prorazil svým debutovým singlem „Where Are You Going“, který vyšel v roce 2013. Od té doby vydal několik hitů, včetně „Pushin‘ On“, „Find A Way“ a „Too Blessed To Be Stressed“.

Když v roce 2020 vypukla pandemie, David si parodiemi o koronaviru otevřel cestu k mezinárodnímu online publiku a začal experimentovat s video obsahem a hudebními remixy. Jeho audiovizuální tvorba se stala velkým hitem a kanál The Kiffness na YouTube má dnes již 1,7 milionů odběratelů.

David je důležitým hlasem nejen jihoafrické hudební scény. Své místo si našel i v éteru mezinárodních rádií, na festivalech, na online platformách a na mnoha světových pódiích. Jeho energie a styl je nejlepší naživo, přijďte se o tom přesvědčit 19. září 2023 do Lucerna Music Baru.

Koncert je přesunut z klubu Fuchs 2. Vstupenky zakoupené na původní místo konání zůstávají v platnosti.