Podzimní akce ve vinotéce Habánské sklepy

1.9.2023 – 30.11.2023, 23:59

Přijeďte za gastro zážitkem do Habánských sklepů. Nedělní brunch, Svatomartinské menu, nebo zážitková degustace. To vše a mnohem více vás čeká v následujících měsících v Habánských sklepích.

Nedělní Brunch

Neděle je přímo stvořená pro pozdní snídaně, prodloužené až do oběda. Co říkáte na takový nedělní brunch spojený se sklenkou Habánských sklepů přímo od vinaře? Pokud si chcete vydechnout, vychutnat si typické moravské velkobílovické pokrmy spolu s vínem, přijeďte si užít hodování s přáteli a rodinou už tuto neděli 17. září. Podávat se budou typické moravské a velkobílovické pokrmy z lokálních surovin s kvalitními víny z Habánských sklepů. Pokud tuto neděli nestíháte, nevadí, další plánovaný nedělní brunch se uskuteční 15. října.

Brunch bude probíhat vždy mezi 10:00 a 14:30 a po celou dobu konání akce budete mít možnost, v ceně vstupného, navštívit původní Habánský sklep, postavený v roce 1614 a dozvědět se nejen o původních Habánech, ale také o Habánských vínech.

Svatomartinská cimbálka a Svatomartinské menu

Dne 11. listopadu přijíždí sv. Martin na bílém koni, a také oblíbená cimbálka do Habánských sklepů. Chybět nebudou Svatomartinská habánská vína, která se budou v tentýž den slavnostně otevírat. Zarezervujte si předem výtečné menu. Těšit se můžete na typickou husu a další lahodné moravské a velkobílovické pokrmy, připravované s láskou z čerstvých surovin, kvalitní víno, moravskou muziku a skvělou společnost, navíc v krásném autentickém prostředí unikátního vinařství.

Zážitková degustace

Pokud jste se rozhodli vyrazit za zážitkem na Moravu, máme pro vás tip na zážitek, který nezažijete široko daleko. Zážitkovou degustaci v Habánských sklepích. Párování vín s tradičními moravskými tapas, které slibují dokonalou gastronomickou symfonii. Vyrazte s přáteli a rodinou do Velkých Bílovic do Habánských sklepů.

Nenechte si ujít zážitkovou degustaci a prohlídku historického sklepa. Dorazit můžete jakýkoliv měsíc.

Rezervace jsou nutné vždy 48 hodin předem. Parkování je zdarma. Pro více informací zavolejte na 733 148 280 nebo napište email na [email protected]. Ceny balíčků a rezervace najdete na www.habanskesklepy.cz