Mamadělky: voskované ubrousky - SI V Rybárně

19.9.2023, 10:30 – 12:30

Voskované ubrousky s včelím voskem se hodí na svačiny, místo potravinové folie nebo mikrotenových sáčků na zakrytí pečiva, zeleniny či zbytku jídla. Přijď si vyrobit tuhle eko-zerowaste-(bio-raw)-alternativu.

Cena vstupenky: 250 Kč
Mamadělky: voskované ubrousky - SI V Rybárně
  • Adresa:
    Kampa
    Praha 1 118 00
Vyrobíš si tři ubrousky o rozměrech 30 x 30 cm nebo jiné odpovídající velikosti podle vlastního přání. Z ubrousků také bude možné rovnou sešít pytlík nebo pytel (třeba na chlebík).
 
K dispozici bude základní výběr látek, případně si můžete přinést vlastní (100% bavlnu, ideálně nižší gramáž). Délka workshopu maximálně hodina – ubrousek se dá vyrobit poměrně rychle.
 
Vstupenka: 250 Kč
 
 
O mamadělkách:
Workshop je otevřený pro maminky a tatínky s malými dětmi (doporučený věk od 3 měsíců do tří let).
Zatímco tvoříme, miminka a děti si hrají samy. Hlídání není k dispozici, za každé miminko si rodič zodpovídá sám. Workshopu se samozřejmě můžete účastnit i bez dítěte, jen prosím počítejte s tím, že to někdy možná bude trochu veselejší a hlučnější.
 
Registrace místa je nutná! Vstupenky se platí v hotovosti na místě. Pokud se nebudete moci workshopu zúčastnit, prosíme o zprávu.
Vstupenka zahrnuje veškeré pomůcky a materiál (pokud není specifikováno, že určitý materiál je potřeba si přinést vlastní). Workshop bude trvat maximálně hodinu a půl. Pokud byste kvůli péči o dítko nestihli výrobek dokončit, dostanete instrukce, jak si výrobek dokončit doma nebo třeba v dílnách mimo workshopy.
 
Workshop se odehrává v prvním patře v hlavní místnosti. Kočárky je nutné nechat dole v chodbě nebo v klubovně od vchodu z parku vpravo. S kočárkem je do domu lepší vstup od řeky. Na workshop je možné si přinést pití a jídlo z kavárny v přízemí.
 
Kde: Skautský Institut v Rybárně, U Sovových mlýnů 1, Praha 1