Metody pro aktivní učení a aktivní vyučování - Toulcův dvůr

7.10.2023, 9:00 – 16:00

Akreditovaný seminář s lektorem Romanem Musilem, díky kterému bude vaše výuka účinnější i zábavnější pro žáky i pro učitele. Seminář je primárně určen pro učitele 1. a 2. stupně základní školy. Vhodný je i pro učitele na středních školách.

Cena vstupenky: 2500 Kč
Tento seminář praktickou formou ukazuje metody aktivního učení a vyučování. Popřemýšlíme o tom, jaké hry a cvičení by si mohl učitel vymýšlet pro své žáky, aby lépe přijímali novou nebo upevňovali již vysvětlenou látku. Celý seminář bude o hledání přenosu mezi žákem a učitelem, o tom, jak žák vnímá informace, jak si je pamatuje nebo nepamatuje. Nečekejte hotové univerzální nápady, ale spíše cestu, jak si sami vymýšlet vyučovací postupy ve svém vyučovacím předmětu.
 
V ceně semináře je i bezmasý oběd ve Zdravé jídelně u nás na Toulcově dvoře a drobné občerstvení po celou dobu konání akce.
 
Na seminář je nutná registrace předem a uhrazení účastnického poplatku. Akce je akreditována MŠMT. Veškeré informace i registrační formulář jsou dostupné na: https://www.toulcuvdvur.cz/.../metody-pro-aktivni-uceni-a...
 
Účastnický poplatek: 2 500 Kč