Jessy Lanza - MeetFactory

23.11.2023, 20:00 – 22:00

Jessy Lanza se potřetí vrací do smíchovské továrny, tentokrát s novou deskou Love Hallucination. Své čtvrté studiové album vydává kanadská zpěvačka a producentka opět na proslulém britském labelu Hyperdub.

Cena vstupenky: 390 Kč
Jessy Lanza - MeetFactory
  • Adresa:
    Ke sklárně 3213/15
    Praha 5 150 00
Od club–ready bangerů až po pomalejší introspektivní kompozice, deskou se jako červená nit vine nálož syrových emocí a upřímných textů, kterou podtrhuje precizní a sebevědomá produkce, na níž se podíleli Jacques Greene, Paul White nebo David Kennedy. Slovy Resident Advisoru o pilotním singlu desky Don't Leave Me Now: „…it comes out sounding triumphant and self-assured, a slice of glittery synth pop heaven even in the face of adversity.“
 
​„Love Hallucination mi připomíná propadání se do bezedných hlubin lásky, zároveň však s dostatečnou sebejistotou na to, abychom dokázali důvěřovat svým vlastním instinktům.“ Lanza svou čtvrtou desku přirovnává k osudovému „pádu důvěry“, na jehož pozadí reflektuje zásadní moment ve svém životě, kterým pro ni bylo přesídlení z Bay Area do slunného LA. Novou životní i tvůrčí kapitolu otevírá s čerstvě nabytou „sebedůvěrou a osobní autenticitou“.