Tajemství divadelních prázdnin - Divadlo Drak

25.7.2023, 10:00 – 30.9.2023, 17:00

Divadlo Drak připravilo na období letních prázdnin jak pro své pravidelné návštěvníky, tak pro ty, co přijdou úplně poprvé, zážitkovou hru pro děti od 3 let a jejich dospělý doprovod. Program začíná a končí v Labyrintu Divadla Drak.

Tajemství divadelních prázdnin - Divadlo Drak
  • Adresa:
    Hradební 632/1, 500 02 Hradec Králové 632/1
    Hradec Králové 500 02

Věděli jste, že přes léto mají prázdniny nejenom školáci, ale i divadlo? Je to tak! Stejně jako všichni školou povinní i ono potřebuje trochu času na nabrání sil, aby mohlo dál dělat svým návštěvníkům a divákům radost.

A tak si na konci divadelní sezóny zabalí kufry a vyrazí vstříc prázdninovému dobrodružství. Co se pak ale děje s inscenacemi bez těch, kteří je tvoří? A co osiřelá divadelní budova? Není jí tu tak dlouho samotné smutno?

Letos v létě budou mít všichni odvážlivci jedinečnou možnost hravě prozkoumat taje pěti drakovských inscenací a příběhů, které se v nich vypráví. I ti bázlivější, kteří by snad ještě váhali, nemusí mít obavy, protože na luštění, a především na hraní nebude nikdo sám. Společnicí na zážitkové cestě bude průzkumníkům kouzelná Albi tužka, do které jim drakovští herci a herečky, ještě před tím, než se rozutekli na prázdniny, nahráli instrukce k interaktivním úkolům, hádanky, písničky i vzkazy. Kdo ví, co Vás na konci cesty bude čekat? Možná zjistíte, že se fajn prázdniny dají zažít i u nás v Hradci!

Důležité praktické informace

  • Na zážitkovou hru Tajemství divadelních prázdnin se můžete vydat v letních měsících v otevírací době Labyrintu Divadla Drak. Poslední účastníci vychází v 15.30.
  • Průvodkyni Albi tužku Vám zapůjčíme na pokladně za zálohu ve výši 500 Kč. Záloha je nutná v hotovosti. Po vrácení tužky vám bude záloha vrácena.
  • Na zážitkovou hru není možné použít vlastní donesenou Albi tužku, nahrané texty s úkoly a instrukcemi se s ní nepropojí

Ceny vstupného

Jednotlivé (za účastníka) *      180 Kč
Dospělý doprovod zdarma
Organizované skupiny 100 Kč/os

 

* Bojovka je určena primárně pro děti od 3-7 let. Každý platící účastník obdrží (za zálohu 500 Kč) Albi tužku a instrukce k jednotlivým stanovištím a na konci bojovky získá odměnu.

Koncept: Johana Bártová, Klára Fidlerová, Barbora Kalinová, Martina a Roman Markovi, Jana Nechvátalová, Barbora Pokorná, Klára Svobodová, Jakub Šulík
Výtvarné řešení: Johana Bártová a Jakub Šulík
Texty: Barbora Pokorná, Johana Bártová, Barbora Kalinová, Jana Nechvátalová
Produkce: Barbora Kalinová, Martina Štětinová
Výroba: Roman Marek, Jan Mareček
Hlasy průvodců: Petra Cicáková, Barbara Jarkovská Humel, Dominik Linka, Jazmína Piktorová, Edita Dohnálková Valášek, Šimon Dohnálek, Jiří Vyšohlíd
Nahrávky: Jiří Vyšohlíd

Děkujeme firmě Albi za zapůjčení Albi tužek.