P/\ST + Berlin Manson - Palác Akropolis

13.10.2023, 19:30 – 23:00

Jeden z vrcholů letošního ročníku koncertní série Pulz. Velký sál Paláce Akropolis ovládnou dvě dvojice – slovenští Berlin Manson a česká P/\ST.

Cena vstupenky: 290 Kč
P/\ST
Loni se postarali o jeden z nejdivočejších koncertů prvního ročníku série PULZ. Po vyprodané Malé scéně teď Dan Kranich a Ivo Sedláček zamíří do Velkého sálu. Dvojice P/\ST už přes čtyři roky osobitě propojuje alternativní rap s metalem a teatrálností. Od první show je vždy zárukou energie a nezkrotného koncertního zážitku. Navíc má venku novou desku TINNITUS v čele s živelným titulním trackem, který naživo nebude chybět ani v Paláci Akropolis. Nenechte si ujít show, po které se na Žižkově zpříčí každá ocelová tyč.
 
Berlin Manson
„Ja netancujem, len kývem hlavou, A predstieram nezáujem,“ vyřvává slovenská dvojice Berlin Manson na debutové nahrávce Život končí keď máš trinásť. Patrik Nagy a Adam Dragun patří mezi hlavní slovenské objevy loňského roku. Rozkývaly hlavy publika trenčínské Pohody, ale i mnoha českých klubů. Kombinace postpunkové bezútěšnosti, tvrdé elektroniky a rapové estetiky vystihuje vycházející jméno klubové scény, které potřebujete zažít live. A jejich plány do budoucna? Další EP, rozpadnutí a reunion.
 
Brzy oznámíme jméno umělce, který se postará o afterparty.
 
Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground. Tento koncert podporuje Liveurope.
 
Tento koncert podporuje Liveurope. Liveurope je první celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.