Vytvořme nový prostor pro kulturu v Libni. Proměňme společně Pivovar!

22.2.2023 – 30.6.2023, 23:59

Představte si, že v Libni stojí dům prozářený kulturou, uměním a chutí společně sdílet zážitky, názory a svět. Za jeho vraty se tančí, experimentuje, zní tam hudba a září světla. Je místem, kde se tvoří, diskutuje, odpočívá i vzdělává. Kdysi opuštěný Libeňský pivovar má znovu své živé srdce, které pumpuje energií. Je to dům plný osobností, umělců, umělkyň i těch, kteří v Libni žijí. 

Pomozte nám s tím, aby se ze snu stala skutečnost. Aby z bývalého pivovaru vzniklo centrum živé kultury, libeňské podzámčí znovu vzkvétalo a Studio ALTA získalo nový domov. Podpořte rekonstrukci výjimečného objektu a nové zázemí pro živé umění v Libni.  Bez vás to nezvládneme.

Jsme Studio ALTA. Kulturní centrum, kolektiv a produkční jednotka. Necháváme klíčit zajímavé myšlenky, dáváme prostor celospolečenským potřebám, jsme bezpečné místo ke snění i realizaci. 

Jsme zázemím pro řadu uměleckých souborů, umělců a umělkyň současné alternativní a taneční scény. 

Jsme tu od roku 2007. Za tu dobu jsme posbírali celou škálu zkušeností a víme, jak mít hlavu v oblacích a zároveň být nohama na zemi. 

Jsme vnímaví. Vytváříme vlastní umělecký program, ale necháváme se také inspirovat děním kolem a potřebami, které jsou aktuální v naší čtvrti.  Záleží nám na tom, aby se Libeň cítila se Studiem ALTA dobře a naopak!

Jsme zkušení. Po téměř deseti letech v  industriálních prostorách v Holešovicích jsme na dva roky oživili pražskou Invalidovnu. Ta se stala centrem pro umělecký proces, ale i setkávání a odpočinek uprostřed Karlína. Se specifickými prostory si víme rady.