Picture This a Tom Gregory vyráží na společné turné - Rock Café Praha

18.11.2023, 20:00 – 22:00

Jak zní současný ostrovní poprock? Irská čtveřice Picture This vyráží na společné klubové turné s britským hudebníkem Tomem Gregorym. V Praze společně zahrají už 18. listopadu 2023. Rock Café se tak během jednoho večera dočká dvou plnohodnotných hudebních zážitků od mladých interpretů na vzestupu. 

Cena vstupenky: 550 Kč
Picture This a Tom Gregory vyráží na společné turné - Rock Café Praha
  • Adresa:
    Národní 116
    Praha 1 110 00

Poznávacím znamením Picture This je pozitivní poprock plný naděje. Jejich eponymní debut z roku 2017 se udržel celý měsíc na prvním místě irské hitparády, Picture This tak vystřelili z pozice jedné z nejdiskutovanějších kapel na nezávislé scéně mezi největší místní hvězdy. O pět let později už spolu spolu s Tame Impala uzavírali hlavní stage festivalu Electric Picnic. Na letošní rok chystají Picture This své čtvrté album, na něj už teď lákají dvojicí singlů Song to Myself a Get on My Love.
 
Že se někomu nepodaří prorazit hned napoprvé, ještě nic neznamená – obzvláště když jste cílevědomí jako Tom Gregory. Ten se v roce 2013 zúčastnil druhé série britské soutěže The Voice, mezi nejúspěšnější finalisty se mu probojovat nepodařilo. Před dvěma lety ale zažil nový začátek, kdy kromě společného virálního hitu s producentem Vizem Never Let Me Down vydal své dlouho očekávané debutové album Heaven in a World So Cold. 
 
To je plné silných popových hitů i srdcervoucích rockových balad, jakou je i píseň Fingertips s téměř sto miliony streamů na Spotify. Není divu, že ho média začala přirovnávat k Lewisi Capaldimu a Jamesi Arthurovi. Skladby jako Fingertips nebo River bodovaly i v tuzemských rádiích.