Výstava Doteky Afriky v Nákupní galerii Myslbek

31.1.2023, 9:00 – 30.3.2023, 20:00

Chodidla šimpanze, slona i krokodýla v úžasných detailech. Výstava v Nákupní galerii Myslbek ukazuje fotografie Martina Veselého, čerstvého držitele druhého místa ocenění Czech Press Photo 2022 v kategorii Člověk a životní prostředí.

Cena vstupenky: Zdarma Kč
Výstava Doteky Afriky v Nákupní galerii Myslbek
  • Adresa:
    Na Příkopě 1096/19,
    Praha - Staré Město, 110 00 Staré Město

Jak vypadají gekon širokoprstý, slon africký, krokodýl štítnatý nebo šimpanz učenlivý většina lidí nejspíše tuší, dokázali by ale tato africká zvířata poznat podle chodidla?
Za odpovědí se lze vydat na výstavu Doteky Afriky, která je od 31. ledna do 30. března 2023 přístupná v Nákupní galerii Myslbek.
Zvířecí tlapy v úžasných detailech zachytil fotograf a fotoreportér Martin Veselý, čerstvý držitel druhého místa prestižní ceny Czech Press Photo 2022 v kategorii Člověk a životní prostředí. Projekt nabízející originální pohled na exotickou faunu realizoval ve spolupráci se Safari Parkem Dvůr Králové a za své pozoruhodné práce o zvířatech získal už několik ocenění. Výstava Doteky Afriky je prodejní, výtěžek z osmnácti vystavených snímků pomůže nadaci Vodicí psi srdcem.
Vstup na výstavu je zdarma.