ILUZIONISTA SHOW. Kouzelník a iluzionista Pavel Dolejška v Divadle BRAVO!

9.2.2023, 19:00 – 21:20

Iluzionista show je událost, která zasáhne do myslí a srdcí diváků, a vezme je na místo, kde se plní přání. Pavel Dolejška ukazuje svůj nevšední styl humoru, proráží v Iluzionista show novou cestu a posouvá své umění do velkolepé, ale důvěrné, osobní, a přesto univerzální dimenze pro večer plný zázraků, na který nikdo nezapomene.

Cena vstupenky: 390 - 550 Kč

Iluzionista show byl plně inspirován přáními, která všichni považují za nesplnitelná – a v jednom z čísel diváci objevují, jak si svá nesplněná přání splnit. Zapojují se do iluzí, které stírají hranici mezi magií a realitou. Iluzionista show je o tom, o čem lidé skutečně sní. Většina nesní o tom, že vytáhne králíka z klobouku. To, co ovlivňuje lidi, je uskutečňování osobních snů, snů, které sdílí téměř každý, o kterých jsme si lidé myslí, že jsou nemožné.

Iluze nejsou jen nesmírně vizuální, se spoustou světel a dramatickou hudbou, často jsou přímo emocionálně silné. Aby magie byla relevantní, musí se vyvíjet tak, aby udržela krok s nejlepším filmem a divadlem, nebo je dokonce předčila. Stejně jako má Pavel Dolejška ke svému řemeslu velké odhodlání, stejně přistupuje ke své minulosti. Aby oživil své dětství, požádá o pomoc několik asistentů z řad publika. Během Iluzionista show jsou okamžiky, kdy divák přestane přemýšlet o tom, jak fungují některé z úžasných věcí, které Pavel Dolejška dělá, a prostě je přijme. Lze tomu říkat jakkoli – vše se zdá být hmatatelné a skutečné.

Pavel Dolejška říká: „Rozdíl v mé magii spočívá v tom, že přináší skutečné emoce na živou scénu a že není generována počítačem ani speciálními efekty. Na mých show jsou lidé v každém věku - magie je univerzální umělecká forma bez jakýchkoli bariér. Schopnost ohromit a vytvořit pocit dětského úžasu u publika, a to i bez ohledu na věk, je pro mě základní kámen magického umění. Věřím, že děti se pořád chtějí stát kouzelníky. Na mých vystoupeních potkávám mnoho malých diváků, kteří se se mnou setkávají po představení a říkají mi, že jejich snem je jednoho dne vystoupit na jevišti jako ‚Pavel Dolejška‘.“