EROFEST 2023

20.4.2023, 11:00 – 23.4.2023, 22:00
EROFEST 2023
  • Adresa:
    Beranových 667 667
    Praha 9 199 00

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST se uskuteční nově během tří dnů v Praze na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

 Tato jedinečná akce bude nejen o erotice, ale i o módních trendech a lifestylu. Veletrh je cílený jak na jedince, tak i na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotiky. Prezentována bude i plastická chirurgie, vířivky, povzbuzovací a konzumační prostředky, tetování, spodní prádlo i kostýmy. Součástí veletrhu bude i večerní afterpárty plná doprovodného programu.

 Osahat si budete moci nejnovější erotické pomůcky a vychytávky. Dále se můžete těšit na módní přehlídky značkového spodního prádla, soutěže o ceny, školu svádění, queer zónu, moderní vířivé vany, koktejlové bary a občerstvení, spousty krásných hostesek a svalnatých promotérů a mnoho dalšího.

 Během Erotického veletrhu EROFEST vás zabaví po celou dobu doprovodný program, který se odehrává na hlavním pódiu. Od přehlídek spodního prádla, BDSM show, striptýzu, edukaci o sexualitě, představení erotických pomůcek, přes soutěže, akrobatické show, Czech Erotic Awards, křty kalendářů a mnoho dalšího. Můžete se během dne i vy sami do programu zapojit a odnést si tak více zážitků.