Andy C a Tonn Piper v Roxy

10.2.2023, 23:00 – 11.2.2023, 5:30

Své sety začíná soustředěně, se skloněnou hlavou a nízko posazenou kšiltovkou. Vzápětí se něco změní a náhle Andy C působí živě a stejně velkolepě jako jeho dvoumetrový MC Tonn Piper.

Cena vstupenky: 417 Kč
Tento kontrast umocňuje pověstně pečlivé intro. Obvykle začíná nevydaným dubem a alespoň jednou klasikou definující #dnb scénu. Andy C vystupuje se třemi decky a sype za sebou double/triple dropy.
Tak jej popisuje server Resident Advisor v článku nadepsaném „jak se stal drum’n’bassovou legendou“. Zatímco intenzita a smysl pro detail z jeho intra nikdy nepoleví, postupně stále častěji zvedá oči, aby si ověřil, že je publikum na jeho straně – ať už má před sebou sálající undergroundový klub anebo skandující statisícový festival. Roxy o své nakažlivé energii přesvědčil opakovaně, ať už celonoční anebo celovíkendovou party. Tentokrát se Andy C vrací s tříhodinovým setem.
„Musíte do toho jít tvrdě,” říká king of England. „Vždycky jsem byl proti krátkým setům,” dodává. Andy C je držitel všemožných cen, přesto má jasno v tom, co je důležité: Výzvy, které si kladu, nejsou o tom, abych něco vyhrál, ale o osobním naplnění. Stanovím si výzvu, je to nervy drásající, a když se to povede, je to fantastické. První double drop, první třídeckový set, první all night set. Je to velmi intenzivní, ale když se to povede, je to jako: „Jeeeez!”. A to mě pohání. Jsem si jistý, že to žene hodně lidí. Každý rád dělá nové věci, ne. Nemůžete dělat pořád to samé dokola.
Vůdčí postava labelu