Bardzo fajný festival v Biu Oko - 10 let! - naposled?

25.11.2022, 19:00 – 26.11.2022, 22:00

Desátý jubilejní Bardzo fajný festival představí komorní výběr nových oceněných netuctových filmů o současném Polsku, které přitahují formou, tématem nebo prostředím.

Cena vstupenky: 150 Kč
Bardzo fajný festival v Biu Oko - 10 let! - naposled?
  • Adresa:
    Františka Křížka 460/15
    Praha 7, 170 00
Těšit se můžete na sociální drama v rytmu rapu Ti druzí podle knižní předlohy Doroty Maslowské, dokument natočený celý z balkonu nebo krátkometrážní animovaný dokument We Have One Heart, film na uprchlické téma natočený s neherci Ještě je den, či debut o nechtěně zrychleném dospívání mladé dívky Alenka a žabka. Ve spolupráci s Mezipatry uvádíme drsné drama Strachy v nás, hit loňského festivalu v Gdyni.
 
V sobotu připravujeme program pro celou rodinu včetně dětských diváků - projekce pohádek Začarovaná tužka a tematicky laděnou dílnu. Pro všechny kolegy, koleśe, kamarády i kámoše Bardzo fajného festivalu chystáme česko-polský pokojíček na mezzaninu - swap polských knížek a delikatesní stůl. Na baru vás čekají tradiční i netradiční drinky s polskými akcenty.
 
Pořádá spolek Popular z. s. ve spolupráci s kinem Bio Oko, festivalem Mezipatra a česko-polskými skupinami a spolky.
 
Konání festivalu podpořila Fundacja Volens, HMP a MČ Praha 7, stálým partnerem je Polský institut v Praze.
 
Naposled? Covid měl neblahý vliv na pořádání kulturních akcí, ale nezoufáme si, musíme bojovat. Máme vás moc rádi a abychom festival mohli pořádat, potřebujeme vás, diváky. Bez diváků nejsou festivaly. A my bychom sice rádi pokračovali do další desítky, ale....